name head 1
Facebook Email

Rozhodčí mládeže

Členové


Jméno Funkce E-mail Telefon Adresa SDH
Ing. Jan Durlák Rozhodčí instruktor Mládeže
Platnost: 15.01.2023
durlakjan@gmail.com 773756839 Mitušova, 55
Ostrava, 700 30
Dobroslavice
Jakub Kamenár Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
k.kamenar@seznam.cz 737569823 Výhledy, 19
Ostrava
Bobrovíky
Eva Gattnerová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
gattnerova@seznam.cz 739421249 Novosvětská, 3
Vávrovice, 747 73
Vávrovice
Anna Chryczyková Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
chryczykova.anna@seznam.cz 725053157 Novosvětská, 5
Vávrovice, 747 73
Vávrovice
Daniela Trojanová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
daniela.trojanova1@seznam.cz 721676512 Jantarová, 5
Vávrovice, 747 73
Vávrovice
Aleš Seidl Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
seidl.ales@seznam.cz 732132298 1.Máje, 44/462
Bolatice, 747 23
Bolatice
Barbora Plaskurová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
BPlaskurova@seznam.cz 736731378 Padoly, 526/19
Bolatice, 747 23
Bolatice
Zdenek Vavrečka Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
zdenek.vavrecka54@seznam.cz 737121923 Kyjovice, 23
Kyjovice, 747 68
Kyjovice
Roman Krusberský Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
krusberskyroman@seznam.cz 730547914 6. května, 44
Zlatníky, 746 01
Zlatníky
Milan Holý Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
faholy@seznam.cz 723551774 6. května, 12/1L
Zlatníky, 746 01
Zlatníky
Jaroslav Čech Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
jarekcech01@seznam.cz 721825716 Pod Háj, 58
Zlatníky, 746 01
Zlatníky
Burdík Josef Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
burdik.j@seznam.cz 737040339 Strossmayerova, 10
Opava, 746 01
Březová u Vítkova
Jakub Sedláček Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
jakub.jiri@seznam.cz 776880132 Přerovecká, 19
Suché Lazce, 747 95
Suché Lazce
Václav Polák Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
vaclav-polak@seznam.cz 603548169 Štáblovická, 117
Dolní Životice, 747 56
Dolní Životice
Pavel Breče Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
zeleznik5@seznam.cz 606815047 Hrabyně, 133
Hrabyně, 747 63
Hrabyně
Jiří Rybář Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
603560299 Uhlířov, 17
Uhlířov, 747 84
Uhlířov
Jan Vavrečka Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
johanvavrecka@seznam.cz 731031382 Uhlířov, 22
Uhlířov, 747 84
Uhlířov
Pavla Skladanová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
skladanovapavla@seznam.cz 601024034 Sosnová, 41
Sosnová, 793 14
Sosnová
Jiří Brož Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
jiri.broz@atlas.cz 605569340 Slezská, 81
Jilešovice, 747 92
Jilešovice
Martin Křesťan Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
martin.krestan@email.cz 731551117 Odbojařů, 77/19
Milostovice, 746 01
Milostovice
Vlastislav Kolovrát Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
kolovrat@oknakolovrat.cz 605443439 Lesní Albrechtice, 77
Lesní Albrechtice, 747 44
Lesní Albrechtice
Pavel Krusberský Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
p.krusbersky@seznam.cz 773667500 Hlavní, 77
Brumovice, 747 71
Brumovice
Radomír Chwálek Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
radomir.chwalek@gmail.com 604210441 Porubská, 142/12
Děhylov, 747 94
Děhylov
Ladislav Kantor Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
lada.kantor@centrum.cz 604106550 Dělnická, 750
Vítkov, 749 01
Štáblovice
Nikol Hanslíková Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
nikita1h@seznam.cz 733312489 Hlavní, 362/97
Kozmice, 747 11
Kozmice
Aneta Steinerová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
aneta.steinerova@seznam.cz 736423510 Nová, 231/10
Vřesina, 747 20
Kozmice
Miroslav Chyla Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
mira.mirek@seznam.cz 603994669 U Potoka, 194/2
Děhylov, 747 94
Děhylov
Jakub Vybrančík Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
bobokomp@seznam.cz Rybnční, 13
Štěpánkovice, 747 28
Štěpánkovice
Marek Ondruf Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
ondruf.m@centrum.cz 720108641 Hlavní, 59
Štěpánkovice, 747 28
Štěpánkovice
Jakub Krayzel Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
krayzeljakub@seznam.cz 606205314 Těškovice, 116
Těškovice, 747 64
Těškovice
Radim Dubový Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
Radim.Dubovy@seznam.cz 608060352 Lesní Albrechtice, 60
Lesní Albrechtice, 747 44
Lesní Albrechtice
Pavel Cyrus Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
cyruspavel@seznam.cz 720388729 Malanky, 5
Hlučín, 748 01
Bobrovníky
Vojtěch Feher Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
voorprevence@osh-opava.cz 724153129 Jasanova, 355
Štěpánkovice, 747 28
Štěpánkovice
Bohumila Černohorská Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
vbohunka@seznam.cz 732553129 Rybniční, 13
Štěpánkovice, 747 28
Štěpánkovice
Bohumil Vybrančík Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
bobokomp@seznam.cz 728403122 Rybniční, 13
Štěpánkovice, 747 28
Štěpánkovice
Aleš Černohorský Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
cernohorsky.orm@seznam.cz 732316111 Rybniční, 13
Štěpánkovice, 747 28
Štítina
Patrik Národa Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
patriknaroda@seznam.cz 734408748 Opavská, 16
Malé Hoštice, 747 05
Malé Hoštice
Petr Glabazňa Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
petr.glabazna@centrum.cz 603501605 Stará Ulice, 464
Slavkov, 398 04
Slavkov
Petr Balhar Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
petr.balhar33@seznam.cz 776799970 Družstevní, 49
Velké Heraltice, 747 75
Velké Heraltice
Jiří Lasák Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
lasakjir@seznam.cz 725589994 Polní, 356
Bohuslavice, 747 19
Bohuslavice
Pavlína Pechníková Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022
739264738 Josefská, 26
Opava, 747 06
Kylešovice
Viktor Kudrna Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018
Těškovice, 183
Těškovice, 747 64
Těškovice
Lukáš Heinrich Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018
klobukchoza@seznam.cz 728848529 Komenského, 32
Lhota, 747 92
Háj ve Slezsku - Lhota
Pavel Sedlář Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018
Střední, 30
Šilheřovice, 747 15
Šilheřovice
Miroslav Hoza Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018
Raduňská, 4
Opava 6, 747 06
Opava - Podvihov
Lumír Hoza Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018
Raduňská, 4
Opava 6, 747 06
Opava - Podvihov
Zuzana Gilligová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018
Jantarová, 35
Vávrovice, 747 73
Vávrovice
Michaela Trojanová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018
Jantarová, 5
Vávrovice, 747 73
Vávrovice
Veronika Rubešová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018
Jantarová, 95
Vávrovice, 747 73
Vávrovice
Martin Hruška Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018
martin.hruska150@seznam.cz 724282620 U Kluziště, 3
Darkovice, 747 17
Darkovice
Lucie Jurkovičová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018
jurkovicova.lu@seznam.cz 75387336 Opavská, 17
Vítkov 1, 749 01
Vítkov
Danuše Kantorová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018
dancakantor@seznam.cz 776753504 Oderská, 184
Vítkov 1, 749 01
Vítkov
Hana Zachová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018
hanka.zach@senam.cz 734287857 řitovní, 584
Vítkov 1, 749 01
Vítkov
Svatoboj Reder Rozhodčí instruktor Mládeže
Platnost: 01.11.2020
reder.svata@seznam.cz 605929457 Hrabyně, 92
Hrabyně 1, 747 63
Hrabyně
Martin Smolka Rozhodčí instruktor Mládeže
Platnost: 01.11.2020
martin.smolka@seznam.cz 604221996 Malánky, 28
Hlučín, 748 01
Bobrovníky
Ing. Monika Suffnerová Rozhodčí instruktor Mládeže
Platnost: 01.11.2020
776115715 K Olšině, 4
Hlučín, 748 01
Bobrovníky