name head 1
Facebook Email

Články

Zrušení podzimního kola dorostu / 08.10.2020 10.59


Dobrý den,

včera v odpoledních hodinách proběhlo jednání vedení OSH Opava. Na žádost starosty OSH Opava Romana Krusberského, vás tímto informuji o závěrech z tohoto jednání.

Vedení OSH Opava se rozhodlo zrušit podzimní část okresního kola DOROSTU z důvodu vyjádření krajské hygienické stanice a rovněž z důvodu možné nekorektnosti výsledků soutěže vzhledem k možným karanténám sportovců (jedná se o postupovou soutěž). Disciplíny ZPV a test z požární ochrany plánujeme uskutečnit v náhradním termínu a to na jaře 2021.

Krajská hygienická stanice nám zásadně nedoporučila konání sportovních akcí, protože epidemie v našem kraji má vzrůstající tendenci, bylo nám doporučeno přeložení na dobu po ukončení nouzového stavu. Doporučujeme, vzít v úvahu nám podané doporučení Krajské hygienické stanice i při vašem rozhodování o případném pořádání akcí.

Rozhodnutí o uskutečnění školení vedoucích mládeže vydáme, jakmile budou známá další opatření vlády ČR. V této chvíli nám nezbývá nic jiného než vyčkat. Po oficiálním vydání nových opatření vlády ČR budeme tuto situaci operativně řešit. V úvahu je několik variant jak toto školení zorganizovat, pokud nám to neznemožní další restriktivní opatření.

Doufejme, že se nám situace brzy uklidní.

S pozdravem

Ing. Barbora Gebauerová


Výsledky Hlučinské ligy mládeže 2020/2021


Výsledky Hlučinské ligy mládeže 2020/2021 - 4. kolo Dobroslavice

Hněvošická tráva 2020


Hněvošická tráva se vzhledem k nařízením vlády a epidemiologické situaci RUŠÍ. N…